Celebrity bez make-upu

Katie Holmes bez make-upu

19. června 2011 v 14:22 | lsza
Herečka Katie Holmes se nejprve proslavila především rolí v seriálu Dawsonův svět, kde začínala hrát jako devatenáctiletá. Později si zahrála mnoho dalších hereckých rolí, ale v srdci diváků už navždy zůstane jako ta mladinká dívenka od Dawsona. Katie je vdaná za herce Toma Cruise a mají spolu dcerku Suri, které v roce 2011 slaví páté narozeniny. Herečka v poslední době nevypadá dobře, jsou na ní patrné známky únavy a stresu, které možná plynou z Tomovy posedlosti sektou scietologů. Je známo, že jejich dcera Suri je jednou z nejlépe (a nejnákladněji) oblékaných dítek Hollywoodu a jelikož je jedináček, dost možná dělá mamince rozmazlené výstupy a karamboly na veřejnosti i v soukromí.

Gwen Stefani bez make-upu

19. června 2011 v 14:15 | lsza
Gwen Stefani, narozená 3.10.1969, je známou zpěvačkou, a to jak v sólové kariéře, tak se skupinou No Doubt. Gwen není jen zpěvačkou s osobitým hlasem, ale i módní návrhářkou, pečlivou manželkou a matkou dvou nezbedných kluků. Gwen si svou image zakládá především na kontrastu své sněhově bílé pleti s rudou rtěnkou, kterou na své rty aplikuji kdykoli je to možné.

Drew Barrymore bez make-upu

19. června 2011 v 14:12 | lsza
Herečka známá především sexy akční rolí ve filmu Charlieho andílci, který se dočak i pokračování byla vždy považována za spíše baculatější hvězdu hollywoodu, což v dnešní době už určitě neplatí. Drew je především spokojená sama se sebou a má náležité sebevědomí, a to je to, co dělá člověka krásným. Její pleť je podobná pleti milionů lidí, není ničím vyjímečná. Když se Drew nenamaluje, vypadá velice obyčejně, ne však hrozně, což se o některých jejich kolegyních říct nedá.

Katherine Marie Heigl bez make-upu

21. dubna 2011 v 0:31 | lsza
Katherine Marie Heigl známá pouze pod jménem Katherine Heigl je, v dnešní době, velice známou herečkou. Hrála ve filmech jako "27 šatů", "Zbouchnutá" či "Chceš mě, chci tě". Nejvíce se ale proslavila díky roli v seriálu "Chirurgové", kde ztvárnila mladou doktorku Izzie. Chirurgové pokračovali dále, ale Katherine se už chtěla odprostit od této role a dokázat všem, že není pouze blonďatá seriálová herečka. Nechala se tedy ze seriálu odstranit, v reálném životě si vlasy obarvila na hnědo a vida... nic se nedělo. Její nové filmy byly spíše propadáky a Katherine se tedy alespoň vrátila ke své původní blond barvě vlasů. Uvidíme, co bude dál.

Miley Cyrus bez make-upu

21. dubna 2011 v 0:25 | lsza
Ani této ladičké herečce a zpěvačce se nevyhnula puberta, nebojte! To pouze ruce schopných grafiků a maskérů dokážou nemalé věci, skoro až zázraky, nemyslíte? Miley je ale ještě mladičká, tak snad ty uhříky zmizí, než se vdá ;).

Megan Fox "bez make-upu"

21. dubna 2011 v 0:21 | lsza
Tato fotka se z kategorie trochu vymyká. Megan má na obou fotkách make-up. Na druhé fotce jde ale i přes nánosy make-upu vidět nedostatky a hlavně uhříky na Meganině pleti.
Tohle že je jedna z nejvíc sexy žen na světě? Nehezké "květoucí" uhříky po celém obličeji zamaskované pod kupou make-upu myslím z nikoho sex symbol ještě neudělali. Nic na plat, Megan stále platí za ženu vamp a proto nezbývá než závidět.

Lisa Kudrow bez make-upu

21. dubna 2011 v 0:18 | lsza
Lisa Kudrow - neboli Phoebe ze seriálu Přátelé, jak ji asi většina z vás zná, už není ta mladá krásná přírodní slečna s prstýnky místo vlasů. Lisa zestárla, což jí nemůžeme mít za zlé, každý samozřejmě stárne. Ovšem s přibývajícími léty také přibývá vrásek a ubývá chuti, být za každé okolnosti krásná. Ne vždy to tak jde, že. Jak Lisa vypadá ve svých 47 letech (2011), posuďte sami.Christina Ricci bez make-upu

21. dubna 2011 v 0:14 | lsza
Christina je svým vzhledem velice zajímavá žena, má nezapomenutelný výraz a zjev, čehož využili tvůrci filmu "Addamsova rodina" roku 1993, kdy ji obsadili do role malé holčičky. Tím její herecká kariéra odstartovala a zřejmě právě díky Christinině vizáži se jí stále daří udržet se mezi dobrými herečkami. Jako většina jejích hereckých kolegyň, i Christina nemá dokonalou pleť a pokud by jste ji potkali na ulici bez make-upu, už by jste nehledali tu malou "Addamsovic" a asi ani tu velkou Christinu Ricci.

Madonna bez make-upu

21. dubna 2011 v 0:07 | lsza
Madonna v roce 2010 oslavila své 51 narozeniny, což je jistě důvod k blahopřání, ovšem také důvod (zvláště pro ženu) začít se opravdu obávat, vždyť tělo už není to, co bývalo. Madonna je známá svými perfektními vystoupeními, na kterých maká od rána do večera. Mnoho času věnuje cvičení a posilovně a to jde na jejím těle opravdu poznat - pro někoho možná hezký pohled, pro druhého nikoli. Nicméně, na půl století, dobrý!

Katy Perry bez make-upu

21. dubna 2011 v 0:04 | lsza
Kdo nezná Katy Perry, jako by nežil. V dnešní době je Katy opravdu jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších zpěvaček vůbec. A jelikož se taková zpěvačka musí snažit, nahrávat, fotit, chodit na vybrané akce a vždy vypadat skvěle, není divu, že si ráda občas odpočine od make-upu. Nutno říct, že zrovna krásný pohled to není.

Nicole Kidman bez make-upu

21. dubna 2011 v 0:00 | lsza
Při pohledu na Nicole je až k neuvěření, že se v jejím rodném listě skutečně nachází datum narození 1967. Jako by se na jejím těle a pleti zastavil čas, nemyslíte? Před nedávnem ovšem přiznala veřejnosti fakt, o kterém se již dlouho spekulovalo - Nicole si nechávala pravidelně píchat botox do celého obličeje. Není tedy divu, že její pleť vždy připomínala porcelánovou panenku. Bohužel pro Nicole, často také vypadala jako skála, jelikož nebyla díky botoxu schopná vytvořit větší grimasu v obličeji - kvůli této nepříjemnosti také Nicole prohlásila, že s botoxem končí.Jennifer Hudson bez make-upu

20. dubna 2011 v 23:55 | lsza

Jennifer Hudson se dostala na televizní obrazovky díky třetí řadě amerického pořadu "American Idol", kde se stala jednou z finalistek. I když soutěž nevyhrála, v dnešní době je velice známou zpěvačkou a již také herečkou, získala dokonce Zlatý Glóbus a Oscara. K její pleti jde říct snad jen tohle - není dokonalé ženy, ani dokonalé pleti. Jennifer má ale pleť zdravou, pouze bez make-upu vypadá jako naše sousedka v 7 hodin ráno.

Charlize Theron bez make-upu

11. dubna 2011 v 20:54 | lsza
Další z mnoha známých hereček Hollywoodu, talentovaná a mnohými obdivovaná Charlize Theron. Život se s ní nemazlil (její matka zastřelila otce v sebeobraně) a možná o proto je Charlize skvělá herečka a vždy se snaží podat vynikající výkon. Bohužel její pleť už tak perfektní není. Charlize dělá do jisté míry problém především akné, se kterým není lehké bojovat a skrytí pupínků pod hordu make-upu neznamená jeho odstranění. Bohužel.

Kristen Stewart bez make-upu

11. dubna 2011 v 20:49 | lsza
Mladičká herečka proslavená rolí Belly ve filmu Twilight (Stmívání) vypadá na plátně a na profesionálních fotkách úchvatně a tajemně - i proto zřejmě tuto roli dostala. Jak vidíte z fotky, ve skutečnosti by jste spíše typovali, že se jedná o utečence z léčebny pro alkoholiky či závislé na pervitinu, čemuž bychom se v Hollywoodu ani nedivili. Kristen vypadá v soukromí nenalíčená opravdu hrozně a unaveně.

Jennifer Garner bez make-upu

11. dubna 2011 v 20:45 | lsza
Jennifer Garner - manželka neméně známého herce Bena Afflecka, matka dvou dětí, která se dříve živila i modelingem má i nyní pleť relativně čistou a bez výrazných chybiček. Bohužel život nezastavíme, a i když Jennifer v roce 2011 slaví teprve 39.narozeniny, zub času se na ní již podepsal. Její kruhy pod očima a vyhublost v obličeji ovšem musíme připsat jejímu vytíženému stavu, vždyť hrát ve filmech, starat se o manžela a dvě dcery vyžaduje velikou dávku energie a času!

Sharon Stone bez make-upu

11. dubna 2011 v 20:37 | lsza
Tato slavná herečka narozená v roce 1958 už by jistě mohla mít řadu vrásek a jiných "nedokonalostí" pleti, ona ale vypadá stále skvěle a svěže, leckterá slavná dvacítka by jí mohla její pleť závidět. Sharon se proslavila například rolí ve filmu "Základní instinkt", kde ukázala, že i film se dá natočit bez spodního prádla, přesněji bez kalhotek. Sharon prostě je a zřejmě i dlouhou dobu bude považována za sex symbol. Není divu.

Eva Longoria Parker bez make-upu

11. dubna 2011 v 20:30 | lsza
"Zoufalá manželka" Eva Longoria Parker si na svém vzhledu velice zakládá. Její snědá pleť musí být vždy bez chybičky. Do této hvězdy by jste nikdy neřekli, že jen tak vyjde ven nenalíčená, opak je pravdou! Evě nedělá problém vyjít si bez make-upu. A co je nejkrásnější - ještě se při tom usmívá na všechny paparazzi okolo a všudypřítomné blesky kašle. To je přístup, milé dámy!

Calista Flockhart bez make-upu

10. dubna 2011 v 17:43 | lsza

Tato herečka se proslavila hlavně rolí v po celém světě oblíbeném seriálu Aly McBeal. Jak sama přiznala, měla problémy se svým tělem a stravováním a trpěla mentální anorexií. Nicméně, na to, že se Calista narodila v roce 1964, vypadá skvěle. Toto potvrdilo i umístění mezi 50 nejkrásnějšími lidmi časopisu People.

Tori Spelling bez make-upu

10. dubna 2011 v 17:37 | lsza
Tato herečka proslavená rolí Donny v seriálu Beverly Hills 90210 v roce 2011 slaví 38.narozeniny. Tori dlouhá léta všichni podezírají z anorexie či jiné poruchy příjmu potravy, a to kvůli její velice vyhublé postavě a propadlým rysům. I tato hvězdička, stejně jako její kolegyně, nemá dokonalou pleť a akné či růžové flíčky se jí nevyhýbají.

Renée Zellweger bez make-upu

9. dubna 2011 v 18:00 | lsza
Renée Zellweger, herečka známá především svou rolí v kultovním trháku "Deník Bridget Jonesové", kvůli které musela opakovaně přibrat na váze. Svá nabraná kila ale vždy rychle shodila dolů. Je charakteristická svou velice světlou pletí, která jistě potřebuje velikou dávku péče. Z fotky bez make-upu jasně vidíme, že Renée není vlastníkem porcelánové pleti bez chybičky, nýbrž spíše bledé pleti s růžovými náběhy.
 
 

Reklama